Išči...

Kontakti

HGtrade d.o.o.
Zasavska cesta 95
1231 Ljubljana - Črnuče
SLOVENIJA

Telefon: +386 1 72 98 200
Fax: +386 1 72 98 225
E-mail: info@hgtrade.si
 

Oddelek Ime, Priimek Naziv Telefon
Uprava Tomaž Založnik Direktor +386 (0)1 729 8200
Veleprodaja Marta Remic Vodja veleprodaje +386 (0)1 729 8220
Maloprodaja Robert Remškar Vodja maloprodaje +386 (0)1 729 8206
Računovodstvo Marjanca Tabernik-Gros Vodja finančno računovodskega področja +386 (0)1 729 8208

Veleprodaja

 

Oddelek Prodajno mesto Naslov Telefon Fax Email
Veleprodaja Prodajna služba Zasavska cesta 95, Ljubljana +386 (0)1 750 6900
+386 (0)1 750 6902
+386 (0)1 750 6904
+386 (0)1 750 6910 prodaja@hgtrade.si

Maloprodaja - Trgovine MAVRICA

 

Oddelek Prodajno mesto Naslov Telefon Fax Email
Maloprodaja MAVRICA Celje Kidričeva ulica 6,
Celje
+386 (0)3 426 3972 +386 (0)3 426 3074 celje@mavrica.si
Maloprodaja MAVRICA Celovška Celovška cesta 99a,
Ljubljana
+386 (0)1 513 8072 +386 (0)1 513 8075 celovska@mavrica.si
Maloprodaja MAVRICA Črnomelj Grajska cesta 2,
Črnomelj
+386 (0)7 306 1900 +386 (0)7 306 1904

crnomelj@mavrica.si

Maloprodaja MAVRICA Črnuče Dunajska cesta 354,
Ljubljana
+386 (0)1 560 8050 +386 (0)1 560 8055 crnuce@mavrica.si
Maloprodaja MAVRICA Ilirska Bistrica Gregorčičeva ulica 15,
Ilirska Bistrica
+386 (0)5 711 8010 +386 (0)5 711 8013 veriga@mavrica.si
Maloprodaja MAVRICA Jesenice Cesta maršala Tita 106,
Jesenice
+386 (0)4 583 3090 +386 (0)4 583 3094 jesenice@mavrica.si
Maloprodaja MAVRICA Lesce Alpska cesta 62,
Lesce
+386 (0)4 532 5090 +386 (0)4 532 5092 res@mavrica.si
Maloprodaja MAVRICA Logatec Tržaška cesta 27a,
Logatec
+386 (0)1 759 0930 +386 (0)1 759 0935 logatec@mavrica.si
Maloprodaja MAVRICA Maribor Ulica Kragujevških žrtev 6,
Maribor
+386 (0)2 460 1980 +386 (0)2 460 1985 maribor@mavrica.si
Maloprodaja MAVRICA Murska Sobota Lendavska ulica 57a,
Murska Sobota
+386 (0)2 530 8340 +386 (0)2 530 8344 murskasobota@mavrica.si
Maloprodaja MAVRICA Novo mesto Belokranjska cesta 3-5,
Novo mesto 
+386 (0)7 393 5470 +386 (0)7 393 5476 novomesto@mavrica.si
Maloprodaja MAVRICA Rudnik Ukmarjeva ulica 6,
Ljubljana
+386 (0)1 600 3070 +386 (0)1 600 3079 rudnik@mavrica.si
Maloprodaja MAVRICA Slovenska Bistrica Ljubljanska cesta 38,
Slovenska Bistrica
+386 (0)2 805 1890 +386 (0)2 805 1893 slovenskabistrica@mavrica.si
Maloprodaja MAVRICA Tržaška Tržaška cesta 24,
Ljubljana
+386 (0)1 244 8000 +386 (0)1 244 8004 trzaska@mavrica.si
Maloprodaja MAVRICA Vrhnika Pod Hruševco 17,
Vrhnika
+386 (0)1 750 6912 +386 (0)1 750 6911 vrhnika@mavrica.si
Maloprodaja MAVRICA Zasavska Zasavska cesta 95,
Ljubljana
+386 (0)1 588 6483 +386 (0)1 588 6487 zasavska@mavrica.si

Kontakt

Posredovane podatke bomo uporabili samo za namen korespondence.